درباره ما

مدارهای الکترونیکی الکتروبیت

تصور زندگی بدون تکنولوژی تقریبا غیرممکن است. تکنولوژی که راحتی و آسایش را به زندگی همه ما آورده، به ما امکان صرفه‌جویی در وقت و کنترل کامل محیط اطرافمان را داده و تمام آرزوهای دیرین انسان را به واقعیت تبدیل کرده است. همه اینها به لطف پیشرفت الکترونیک و استفاده از مدارهای الکترونیکی هوشمندتر میسر شده است.

شما در هر صنفی که فعالیت می‌کنید با مدارهای الکترونیکی سر و کار دارید و بی شک، علاقه دارید که دستگاه‌های الکترونیکی داشته باشید که مطابق سلیقه شما عمل کنند. اگر فروشنده دستگاه‌هایی هستید که با برق و الکترونیک مرتبط است، با بهینه کردن عملکرد آنها می‌توانید باعث رضایت بیشتر مشتری‌هایتان شوید و سلیقه آنها را در محصولاتتان مدنظر قرار دهید.

هدف ما در این مجموعه کمک به شما برای ساخت محصولات الکترونیکی مطابق با سلیقه و نیازتان است. با 2‌دهه فعالیت در زمینه طراحی، برنامه‌نویسی و تولید مدارهای الکترونیکی و کوله‌باری از تجربه آماده‌ایم تا شما را از ابتدا تا انتهای مسیر تولید یاری کنیم. در تولید مدارها، سعی می‌کنیم سلیقه‌های مختلف را در نظر بگیریم و امکاناتی را در محصولاتمان پیش‌بینی کنیم که نیاز رنج وسیع‌تری از کاربران را برآورده کند. در عین حال، کارکرد و تنظیمات به ساده‌ترین شکل ممکن باشد تا کاربران با هر سطح اطلاعاتی بتوانند با محصولات تعامل داشته باشند. تلاش می‌کنیم بهترین کیفیت، پایین‌ترین قیمت و بیشترین رضایت را در تولیداتمان داشته باشیم.

تمامی محصولات در ایران و توسط الکتروبیت طراحی، برنامه‌نویسی و تولید می‌شوند و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می‌باشند.

(0)